Фахівець Інституту серця взяв участь у Науково-практичній конференції під егідою Texas Heart Institute

Червень, 3, 2023

Інститут серця Техасу (Texas Heart Institute) один з провідних серцево-судинних центрів у Сполучених Штатах. Заснований у 1962 році в Хьюстоні видатним кардіохірургом доктором Дентоном Кулі (Denton Cooley) і сьогодні є флагманом світової кардіохірургії.

Під егідою інституту 2-3 червня 2023 року у гібридному форматі відбулася науково-практична конференція присвячена актуальним питанням перфузіології ( Perfusion Conference 2023).

У конференції брали участь експерти в галузі кардіохірургії, анестезіології, реаніматології та екстракорпоральних технологій, які обговорювали сучасні найкращі практики догляду за кардіохірургічними пацієнтами.

Сутність конференції полягала в передачі фахівцям, яким доручено дбати про хворих на серцеві захворювання, передових знань і досвіду, щодо останніх досягнень в хірургічному мистецтві та перфузійних техніках.

Старший науковий співробітник к.мед.н. перфузіолог Інституту серця Степан Маруняк доповів про наш досвід вирішення складних ситуацій під час застосування екстракорпоральних методик з акцентом на видаленні сторонніх тіл з серця при бойовій травмі з застосуванням апарату штучного кровообігу, а також проаналізував вплив російської військової агресіі на роботу перфузіологів, зокрема та нашої клініки загалом.

Делегати конференції були вражені, що незважаючи на всі труднощі військового часу, ми продовжуємо надавати найкращий висококваліфікований догляд для наших пацієнтів.