Команда Інститут серця завжди готова отримувати нові знання

Грудень, 7, 2023

Команда Інститут серця МОЗ України завжди готова отримувати нові знання. Досвід та інновації, якими ми володіємо, допомагають дарувати життя нашим пацієнтам.

Ще одна група наших лікарів – Анна Шкандала, Віктор Комарницький повернулась зі стажування у центрі кардіохірургії та трансплантології (CKTCH) у м.Брно, Чехія. Стажування проходило за програмою Medevac, що координується та фінансується Міністерством внутрішніх справ Чехії та відбувається за підтримки Міністерство охорони здоров’я України.

Один з передових центрів Чехії вже не вперше гостинно нас приймає та знайомить з сучасними європейськими тенденціями у кардіології, кардіохірургії та трансплантології.

Наша команда пройшла декілька важливих тренінгів з ехокардіографіі, ендоваскулярних методик протезування клапанів (TAVI) та корекції мітральноі недостатності (mitraclip), імплантацій найсучасніших девайсів для підтримки шлуночків у пацієнтів із серцевою недостатністю (Impella) та взяла участь у новітніших методиках корекції патології аорти (Exovasc), трансплантаціях серця та печінки.

Всі нові знання вже привезли в Україну та імплементуємо в лікуванні наших пацієнтів

Розвиваємо українську медицину разом та дякуємо за таку можливість Міністерству охорони здоров’я, уряду Чехії та Інститут серця.