Конференція з міжнародною участю «Роль лабораторних досліджень в сучасній кардіохірургії та кардіології» відбулася в Інституті серця

Листопад, 28, 2019

28 листопада 2019 р. в Інституті серця відбулася Науково-практична конференція з міжнародною участю «Роль лабораторних досліджень в сучасній кардіохірургії та кардіології». Головним організатором заходу стала клініко-діагностична лабораторія Інституту серця на чолі з завідувачкою Наталєю Коротчук.

Конференцію відвідали близько 200 фахівців у галузях лабораторних досліджень, кардіохірургії та кардіології.

Особливим гостем і спікером конференції став доктор Пьотр Розентрит (Piotr Rozentryt) – професор Сілезького Центру хвороб серця, керівник Групи серцевої недостатності, координатор Лабораторії нейрорадіології, член Польського Кардіологічного Товариства та Європейського Товариства Кардіологів. В рамках Конференції професор Розентрит провів сателітний симпозіум, який освітив питання діагностики при гострому коронарному синдромі та серцевій недостатності.

Професор Олег Лоскутов, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО П.Л.Шупика розповів про «Роль клініко-лабораторних даних в роботі лікаря-анестезіолога».

Кандидат медичних наук Іраклій Джаліашвілі з департаменту глобальної підтримки компанії Radiometer Medical (Данія) виступив з доповіддю «Невідкладна діагностика».

Ці та інші цікаві доповіді викликали великий інтерес і жваву дискусію в аудиторії.