Міжнародна конференція “Актуальні питання діагностики і лікування серцево-судинних захворювань”

Вересень, 10, 2018

6-7 вересня 2018 р. в Одесі, у багатопрофільній приватній клініці Medical Hub Odrex відбулася міжнародна конференція “Актуальні питання діагностики і лікування серцево-судинних захворювань” на якій обговорювались нові технології лікування в кардіохірургії та рентгенендоваскулярній хірургії. Medical Hub Odrex, як організатори конференції, залучили спікерів з України, США, Італії і Беларусі і підготували насичену програму для учасників.

Першого дня конференції були представлені доповіді переважно з питань тактики лікування периферійних судин, а на другий день головною темою було лікування патологій серця.

Фахівці Асоціації також поділились досвідом. Так, учасники конференції мали змогу в режимі реального часу побачити, як проходить операція Озакі, яку проводив в Одесі Генеральний директор Інституту серця (Київ), професор, кардіохірург Борис Тодуров. “Перевагою методу є те, що операцію Озакі можна застосовувати і для людей похилого віку, і для дітей, і для молодих жінок, які планують мати дітей, вагітніти та народжувати. Це абсолютно універсальний спосіб корекції аортального клапану”, – пояснив професор Борис Тодуров.

Завідувач відділення ендоваскулярної хірургії і ангіографії Інституту серця Інституту серця (Київ) Андрій Хохлов виступив із доповіддю “TAVI – сучасний погляд на проблему”.

Керівник відділу ендоваскулярної хірургії та ангіографії Інституту Шалімова (Київ), професор Сергій Фуркало виступив з доповіддю “Ендоваскулярні втручання при розповсюдженому атеросклерозі магістральних артерій”.

Відмінністю заходу стало те, що учасники мали нагоду відпрацювати свої навички проведення інтервенційний втручань на спеціальному симуляційному обладнанні на прикладі віртуального пацієнта.