Ще дві трансплантації серця напередодні Нового року у Львові

Грудень, 28, 2020

25 грудня у Львові у лікарні швидкої допомоги (Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова) відбулась чергова трансплантація – пересадили серце 30-му чоловіку. Його власне серце було у критичному стані. Після пневмонії він мав важкі ускладнення – протягом останнього року його серце зупинялось 6 разів.
Операцію виконав завідувач віділенням кардіохірургії та трансплантації серця Центру серця та судин у Львові Роман Домашич.
Асистував на операції завідуючий відділенням патології міокарду та трансплантації органів Інституту серця МОЗ України Гаврила Ковтун.

Двома днями поспіль в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова відбулась ще одна трансплантація. Серце отримав 45-річний одесит, серце якого постраждало після інфаркту. Операцію провів директор Інститут серця Тодуров Борис Михайлович спільно з командою лівівських лікарів.

Щиро вітаємо наших львівських колег і окрема подяка Олегу Самчуку, головному лікарю лікарні швидкої допомоги у Львові, за вагомий внесок у відродження української трансплантології.