Консультація фахівців Інституту серця в населенних пунктах – Гостомель, Озера, Горенка, Мощун

Травень, 21, 2022

Борис Тодуров та команда спеціалістів Інституту серця МОЗ України – зав. відділу діагностики лікар-кардіолог проф. Ольга Єпанчінцева, кардіохірург доцент Олег Зеленчук, спеціаліст з УЗ діагностики Світлана Сагура – 20 і 21 травня провели виїзну консультацію в населенних пунктах – Гостомель, Озера, Горенка, Мощун.
Була надана консультація 157 дорослим мешканцям з патологією серцево-судинної системи на фоні посттравматичного стресового розладу, у тому числі пацієнтам із загостренням хронічної ішемічної хвороби серця, кризовим перебігом артеріальної гіпертензії та складними порушеннями ритму серця.
В Гостомелі, Озерах огляд пацієнтів проходив в сімейніих амбулаторіях, а в Мощуні і Горенках – в мобільніх медичних амбулаторіях.

Дякуємо Тарасу Вікторовичу Думенко, начальник військової адміністрації Гостомельської селищної ради, і Олені Войцехівні Юзвак, в.о керівник відділу охорони здоров’я військової адміністрації Гостомельської селищної ради, за підтримку в організації приїзду наших фахівців. Завдяки спільним зусиллям люди отримали довгоочікувану і таку вкрай необхідну допомогу.