Партнери

Державна Установа “Інститут серця МОЗ України” є провідною кардіохірургічною клінікою України, в стінах якої зібралися експерти в галузі попередження захворювань та вад серця, діагностики, терапії, хірургії, анестезіології та реабілітації. 
«Kalangos Foundation» (Фонд Калангоса) є некомерційною благодійною організацією, яка  допомагає дітям позбутись хвороб серця, насамперед у країнах, що розвиваються.
З моменту свого створення 2000 року Фонд Калангоса надав допомогу більш ніж 17000 дітей у 25-ти країнах та залучив до освітніх програм більше 100 медичних працівників у цих країнах.
Благодійний фонд “Серце на Долоні” створений за ініціативою фахівців ДУ «Інститут серця МОЗ України». Головна мета Фонду – здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та пацієнтів за основним напрямом –  сприяння розвитку кардіохірургії.
Фонд сприяє науковим дослідженням, розробці прогресивних програм розвитку у галузі кардіохірургії, бере участь в організації та проведенні конференцій, симпозіумів, наукових зустрічей та семінарів, скерованих на розвиток кардіохірургії як науки.