Трансплантація серця для Юрія Горячого

Червень, 9, 2021
09-06-2021
Вчора ввечері в Інституті серця МОЗ України відбулася ще одна трансплантація для нашого пацієнта Юрія Горячого 60 років, з Вінницької обл., без якої його життя було під загрозою. 5 років назад переніс інфаркт, стентування, а з часом імплантацію кардіостимулятора.

Донорське серце було вилучено в Київській обласній клінічній лікарні командою Інституту серця МОЗ України на чолі з Борисом Тодуровим від чоловіка з вкрай важким, несумісним з життям інсультом. Ми висловлюємо співчуття родині загиблого і величезну подяку за дозвіл на трансплантацію серця та двох нирок. Ви врятували життя інших людей.

Наш пацієнт отримав нове серце та нове життя. І ми радіємо, що трансплантація в Україні розвивається такими темпами, і сподіваємося на те, що матимемо привіди писати вам про нові випадки кожного дня Ні, по декілька разів на день!
Особливу подяку висловлюємо Київській обласній клінічній лікарні, та Національній поліції за допомогу у транспортуванні донорського серця.
Задіяна команда лікарів Інституту серця:
Борис Тодуров, Гаврил Ковтун, Олег Лоскутов, Микола Гончаренко, Андрій Патола, Сергей Шелудько, Максим Таранов, Анатолій Іванюк, Степан Маруняк, Олександр Ревенко, Марічка Петрішак, Тетяна Назарчук, Анна Мельник.