Участь фахівців Інституту серця у 36-му Щорічному Конгресі EACTS 10-10-2022

Жовтень, 10, 2022

5-8 Жовтня в Мілані (Італія) відбувся 36й Щорічний Конгрес Европейської Асоціації Кардіоторакальної Хірургії (EACTS). Це є найбільш очікуваний кардіохірургічний форум в Європі і один із найбільш рейтингових кардіохірургічних конгресів у світі.

5000 делегатів зі 100 країн. 150 сесій.

Приємно відмітити, що вже другій рік поспіль співробітники Інституту серця МОЗ України беруть участь у Конгресі не лише як делегати, але й у якості спікерів. Завідувач відділення набутих вад серця Ігор Мокрик поділився із колегами нашим досвідом виконання операції Озакі. Це була одна із двох лекцій, присвячених темі неокуспідизації аортального клапана на Конгресі.
Сергій Судакевич, лікар-перфузіолог, розповів про сучасні методики лікування ран серця, що застосовуються в нашому Інституті.
Наші доповіді пройшли відмінно та викликали жвавий інтерес серед колег.

Незважаючі на складні умови війни, Інститут Серця не лише надає всю необхідну допомогу нашим пацієнтам, але й продовжує впроваджувати найсучасніші медичні досягнення у клінічну практику, проводить науковий аналіз результатів лікування та ділиться нашим досвідом із колегами з усього світу.