ВОЛОДКІНА Наталя Олексіївна

Доцент кафедри, кандидат медичних наук, завуч кафедри, лікар-кардіолог.

Адреса електронної пошти: navolodkina@gmail.com

Закінчила медичний факультет №1 Донецького державного медичного університету ім. М.Горького 1998 році. В 1998-1999 р- інтернатура в терапевтичному відділенні на базі міської лікарні № 1 м. Донецька. З 1999-2003 р – лікар терапевтичного відділення поліклініки Інституту невідкладної та відновної хірургії, м. Донецьк.

З 2003 по 2014 р  працювала на кафедрі пропедевтичної та внутрішньої медицини Донецького державного медичного університету ім. М. Горького у якості асистента, потім- доцента кафедри, одночасно -лiкарем-кардiологом вiддiлення кардiологiї, функцiональної дiагностики та терапiї науково-навчально-лікувальної клініки «Університетська клініка» м. Донецька. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію за фахом ревматологія.

З 2016 р. доцент кафедри  кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

Має спеціалізацію з терапії, з функціональної діагностики,  першу атестаційну лікарську категорію з кардіології.

Автор та співавтор 36 наукових робіт у центральних журналах та збірках, методичних рекомендаціях і навчальних посібниках. Є учасником з’їздів, симпозіумів, конференцій з терапії, кардіології, ревматології та функціональної діагностики.